Меню
Ваш кошик

Термоодяг

Бренд: Mizuno
Жіноча утеплена бігова футболка з довгим рукавом Mizuno. Жіноча утеплена бігова футболка від відомого виробника високоякісного спортивного одягу Мізуно. Дана модель виконана із застосуванням технології WarmaLite, яка зберігає тепло при заняттях в умовах низьких температур. На рукавах передбачені пр..
1200 грн. 2052 грн.
Бренд: Mizuno
Чоловіча бігова олімпійка з утепленням на блискавці Mizuno. Олімпійка має високу стійку-комір, із захисною системою підборіддя від блискавки, для свободи руху спеціальний крій довгих рукавів. Легка тканина для комфорту і швидкості. Спортивну олімпійку можна використовувати протягом усього року, п..
1938 грн. 2423 грн.
Бренд: Mizuno
Рукавички бігові з технологією Warmalite, що підтримує терморегуляцію тіла при заняттях взимку. Рукавички захистять руки від непогоди та холоду. Світовідбивні елементи дизайну допоможуть залишатись поміченим на дорозі в темряві для максимальної безпеки бігу. ..
904 грн.
Бренд: Mizuno
Mizuno Warmalite HZ - чоловічий одяг для бігу з надлегкої тканини Warmalite, що підтримує терморегуляцію тіла при заняттях взимку. Перероблене тепло від тіла акумулюється та утворює теплову оболочку між одягом та тілом. М'яка полірована синтетична тканина забезпечує комфортну посадку. Задня киш..
1200 грн. 2081 грн.
Бренд: Mizuno
Mizuno Warmalite HZ - чоловічий одяг для бігу з надлегкої тканини Warmalite, що підтримує терморегуляцію тіла при заняттях взимку. Перероблене тепло від тіла акумулюється та утворює теплову оболочку між одягом та тілом. М'яка полірована синтетична тканина забезпечує комфортну посадку. Задня к..
1664 грн. 2081 грн.
Показано від 1 до 12 з 21 (всього сторінок: 2)