Меню
Ваш кошик

Блог RSS Feed

21 M07 Говоримо Мізуно, маємо на увазі технології
0 192
Сьогодні поговоримо про технології у взутті Mizuno. Японія вже давно має статус країни, яка знаходиться на самому передньому краї в сфері високих технологій. І компанія Mizuno цілком підтримує цей імі..
16 M07 Кілька причин придбати Мізуно
0 607
Чому брендове взуття коштує дорожче, ніж ноунейм?Напевно ви хоча б раз ставили собі питання, як формується ціна на професійні кросівки для бігу? Ми розповімо, чому брендове взуття Мізуно — це не лише ..
12 M07 10 фільмів про біг
0 604
Що потрібно для того, щоб зайнятися щоденними пробіжками? Здавалося б, всього нічого - пара зручних кросівок і вільний час. А ось і ні! Найголовніше - це стимул, внутрішня мотивація, яка здатна зміцни..
08 M07 Одяг для фітнесу – вибираємо найкраще
0 10
Фітнес – один з найефективніших видів тренувань: завдяки йому можна зробити тіло підтягнутим, нормалізувати роботу серцево-судинної системи. Одяг для фітнесу виготовляється з якісних, еластичних і без..
07 M07 Футбольні м'ячі Mitre: на що звертати увагу при виборі?
web1 0 394
Mitre – британська компанія зі штаб-квартирою в Лондоні. Це відомий виробник і постачальник футбольної екіпіровки в світі. М'ячі цього бренду зроблені з міцної нитки, а термосклейка – захищає від попа..
25 M06 Час перевзутися: коли необхідно замінити кросівки для бігу?
0 283
Професійні бігові кросівки Мізуно наче шини спорткара — вони забезпечують необхідний захист і підтримку, поки ви насолоджуєтеся подорожами по Україні або займаєтеся своїми рутинними справами у рідному..
19 M06 10 книг, присвячених бігу
0 42
На зорі людства біг був для наших пращурів не елементом "здорового способу життя" або спортивних змагань, а життєвою необхідністю. Однак з розвитком цивілізації потреба в бігу поступово знижувалася. З..
12 M06 Mizuno - історія бренду
0 406
Історія японської компанії "Mizuno" - яскравий приклад того, як перетворити своє хобі в успішний бізнес і ніколи не зупинятися на досягнутому, продовжуючи невпинно прямувати в майбутнє з його новими в..
10 M06 Як вибрати кросівки для волейболу: що враховувати спортсмену?
0 508
Підібрати волейбольні кросівки для тренувань у залі та для літніх волейбольних ігор на свіжому повітрі — це не таке просте завдання, навіть для досвідченого спортсмена.Незалежно від того, новачок ви а..
09 M06 Дитячі купальники для спорту і відпочинку на пляжі
0 16
Одяг для плавання — важливий атрибут, який повинен бути в гардеробі у кожної дівчинки. Відправляючи дитину на тренування з плавання або збираючись на відпочинок біля водойми, важливо не забути захопит..
08 M06 Дитячі шорти для плавання за вигідними цінами
0 14
Із настанням теплої пори року батьки намагаються надати своїм дітям можливість активно проводити час на природі. Під час канікул всі вирушають в село, табори або бази відпочинку. Звичайно ж, найкращий..
07 M06 Вибір зручного одягу для дітей для басейну
mariana 0 22
Успіхи в плавання багато в чому залежать не лише від майстерності спортсмена, але і від належної екіпіровки. Так на першому місці по важливості вибору стоїть одяг для дітей для басейну. Вона повинна п..
Показано від 1 до 12 з 17 (всього сторінок: 2)